SOĞUK LİPOLİZ

Soğuk Lipoliz

CoolShaping tescilli cryo ve vakum entegre teknolojisi ile bolgesel incelme yontemidir.Sistem yag ve selulit azaltma tedavisinde kullanılır.

 

Coolshaping tedavi esnasinda cryo-enerjiyi vakum ve LED teknolojisinin tedaviyi arttirici etkisiyle aktarir. Sistem ozel olarak cilt yüzeyini korur ve cryo-enerji diger dokulara zarar vermeden sadece yağ hucrelerini kristalize eder. Kristalize olan donan yağ hücreleri artık işlevlerini yerine getiremez ve vücut tarafından parçalanarak atılır. Vücudun normal katabolik mekanizması ile parçalandığı için herhangi bir şekilde ciltte sarkma veya uygulama bölgelerinde düzensiz çökme görülmemektedir.

 

 

Cryo lipoliz yöntemi ile bölgesel incelme zayıflama sağlanabilir. Yoğun kilolu ve yağ dokusu daha uzun süreli mevcut olan kişilerde tek seans yerine seans sayısını artırarak 2-3 seans aynı bölgeye 10-15 gün aralıklarla uygulama yapılarak sonuç sağlanabilir. Coolshaping cryo soğuk lipoliz uygulamanın yanı sıra başlıklar içersinde yer alan led ve lazerler ilede yağlı dokuya ekstra yağ sıvılaştırma etkisi ve cilde yakın dokuların stimulasyonunu sağlama morluk riskini azaltma gibi etkilerde sağlar.

soguk-zayıflama-incelme