Lazer epilasyon yaptırmak artık daha KOLAY,GÜVENLİ,ETKİLİ ve AĞRISIZ!. Uzun Pulse atış teknolojisine sahip High Class APOGEE+ lazer cihazı ile epilasyon uygulaması, diğer sistemlere kıyasla çok daha güvenli ve çok daha ağrısız olarak gerçekleşir.

SOĞUK LİPOLİZ

Soğuk Lipoliz

CoolShaping tescilli cryo ve vakum entegre teknolojisi ile en gelismis bolgesel incelme yontemidir.Sistem yag ve selulit azaltma tedavisinde mukemmel sonuclara ulaşabilirsiniz.

Merkezimizde sunulmaya başlayan suğuk lipoliz sistemi kanıtlanmış incelme teknolojisi ile uzun zamandır sizin için sorun olan fazlalıklarınızdan kurtulmak için en uygun method.

Coolshaping tedavi esnasinda cryo-enerjiyi vakum ve LED teknolojisinin tedaviyi arttirici etkisiyle aktarir.Sistem ozel olarak cilt yüzeyini korur ve cryo-enerji diger dokulara zarar vermeden sadece yağ hucrelerini kristalize eder. Kristalize olan donan yağ hücreleri artık işlevlerini yerine getiremez ve vücut tarafından parçalanarak atılır. Vücudun normal katabolik mekanizması ile parçalandığı için herhangi bir şekilde ciltte sarkma veya uygulama bölgelerinde düzensiz çökme görülmemektedir.

 

 

Cryo lipoliz yöntemi ile hızlı ve etkin bölgesel incelme zayıflama sağlanabilir. Yoğun kilolu ve yağ dokusu daha uzun süreli mevuct olan kişilerde tek seans yerine seans sayısını artırarak 2-3 seans aynı bölgeye 10-15 gün aralıklarla uygulama yapılarak sonucun daha hızlı ve etkin olması sağlanabilir. Coolshaping cryo soğuk lipoliz uygulamanın yanı sıra başlıklar içersinde yer alan led ve lazerler ilede yağlı dokuya ekstra yağ sıvılaştırma etkisi ve cilde yakın dokuların stimulasyonunu sağlama morluk riskini azaltma gibi etkilerde sağlar.

soguk-zayıflama-incelme